درباره ما

تیم پتروکیمیا سپهر

پتروکیمیا سپهر

درباره شرکت

صنایع شیمیایی پتروکیمیاسپهر فعالیت خود را بر اساس ایده و همت جمعی از متخصصین فعال در زمینه صنایع پتروشیمی و شیمیایی در جهت تمرکز توانمندی و تجارب خود در عرصه تولید و بازرگانی مواد شیمیایی در سال 1399 آغاز نموده است. این شرکت با تکیه بر سابقه چند ده ساله اعضای خود و بهره مندی از امکاناتی مانند واحدهای تولیدی در استان های اراک، قم، اصفهان، مشهد، ماهشهر و داشتن ارتباطات گسترده و موثر با تولید کننده های معتبر مواد شیمیایی، توانایی تولید و بسته بندی انواع استرها، گلایکول ها و دیگر مواد شیمیایی درصنایع را داراست.

ماموریت ما

همچنین پتروکیمیا سپهر با برخورداری از شرکای تجاری خود در کشورهای امارات متحده عربی، انگلستان، برزیل، چین، کره جنوبی، پاکستان و آفریقای جنوبی در حوزه تأمین مواد و حلالهای شیمیایی از مهمترین صادرکنندگان مطابق با استانداردهای بین المللی ایفای نقش می‌نماید و توانسته سهم قابل توجهی در چرخه تأمین کالای مورد نیاز صنایع و تولیدکنندگان داشته باشد. ما متعهدیم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت مطلوب و مقرون به صرفه و پاسخ دهی صحیح به نیاز های مشتریان همراه با رعایت تمام الزامات قانونی، نظارتی و دیگر مقررات مربوط به ذخیره و توزیع انواع مواد شیمیایی برای بهبود خدمت رسانی به مشتریان به صورت مستمر کوشا باشیم.

WHAT WE DO

A Selection Of Industries We Serve

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur.

× واتساپ